درباره ما

وبسایت کدسرا که در سال 1395 راه اندازی شد، عملا تلاش دارد به لحاظ فنی و فکری، یک بستر پاسخگو به غالب نیازهای جامعه معماری ایران ارائه دهد، امکان بارگذاری پروژه های حرفه ای و دانشجویی با کمترین محدودیتی، اطلاع رسانی در زمینه برگزاری مسابقات و کارگاه های اموزشی و درسْگفتارها و همچنین ارائه محتوای تئوریک انتقادی نسبت به معماری و شهرسازی به مثابه یک دیسیپلین، از اهداف کلان ولی کوتاه مدت و غالبا تکنیکی کدسرا بوده اند.

قوانین

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه معماری کَدسرا، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کدسرا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. خواهشمندیم قبل از استفاده از مطالب و پروژه های سایت برگه قوانین را مطالعه فرمایید.  

مزایای ورق کامپوزیت در اجرای نمای ساختمان

خانه » نکات عمومی » مزایای ورق کامپوزیت در اجرای نمای ساختمان

مزایای ورق کامپوزیت در اجرای نمای ساختمان

ورق کامپوزیت متریالی بسیار زیبا در طرح و رنگ متنوع است که یکی از اصلی ترین متریال های اجرای نمای ساختمان در سراسر جهان است. ورق کامپوزیت آلومینیوم تحت برندهای زیادی تولید و به بازار عرضه می شود. مسلما استفاده از یک برند خوب محاسن خود را دارد. برخی از این برندها محصول خود را تا 20 سال گارانتی می کنند. در کدسرا با ما باشید با مزایای ورق کامپوزیت در اجرای نمای ساختمان‌های امروزی.

ورق کامپوزیت ضد آتش, سبک و تنوع طرح و رنگ آن بسیار بالاست و همچنین استفاده از آلومینیوم در ساخت این متریال باعث می شود از قابلیت خمش مناسبی برخوردار باشد که برای طراحان نما یک متریال دوست داشتنی است.

یکی از مزایای ورق کامپوزیت این است که سبب می شود نمای کامپوزیت در برابر اثرات آب و هوا مقاوم شود. موارد استفاده شده در کامپوزيت به گونه اي است که در مقابل تاثيرات آب و هوايي از قبيل :
برف ، باران ، آفتاب و گرد و خاک مقاوم بوده و بعد از اجرا نيز ميتوانيد به راحتي جهت نظافت آن اقدام نماييد .

سوالی که مطرح می شود این است که آیا ورق های کامپوزیت در مواد خاص نمای کامپوزیت قابل اجرا ميباشد ؟ جواب آن این است که:

خير، تقريبا محدوديتي در اجراي آن نميباشد ، فقط در موارد کف ساختمان اجرا نميشود و دليل آن هم جنس آلومينيومي ورق کامپوزيت مي باشد.

پانل کامپوزيت آلومينيومی در نمای کامپوزیت مقاوم در برابر آتش می باشد.

مزایای ورق کامپوزیت در اجرای نمای ساختمان

پانل مقاوم در برابر آتش متشکل از لايه هايي از ورق آلومينيومي در پائين و بالا و ماده مرکب غير ارگانيک کندکننده سرعت سرايت شعله به ساير نقاط و مواد ضد حريق در اندازه نانومتري در مرکز پانل مي باشد .

عيار اين ماده که متشکل از مواد ريز غير طبيعي و انواع زيادي از مواد با تراکم بالا و اکسيژن است بسيار بالا مي باشد . اين ماده داراي خاصيت پايداري نمای کامپوزیت در برابر شرايط آب و هوايي متغيير و عملکرد فوق العاده است و نه تنها مشکل ضد حريق نبودن پانل کامپوزيت آلومينيومي را برطرف ميکند بلکه بطور چشمگيري عملکرد ديناميکي قسمتهاي خم و يا تا شده پانل که ضعيف ترين بخش يک پانل مرکب آلومينيومي مي باشد بهبود مي بخشد.

مزایای ورق کامپوزیت در اجرای نمای ساختمان

مزایای ورق کامپوزیت در اجرای نمای ساختمان

2017-05-08T02:38:35+00:00

ثبت ديدگاه