درباره ما

وبسایت کدسرا که در سال 1395 راه اندازی شد، عملا تلاش دارد به لحاظ فنی و فکری، یک بستر پاسخگو به غالب نیازهای جامعه معماری ایران ارائه دهد، امکان بارگذاری پروژه های حرفه ای و دانشجویی با کمترین محدودیتی، اطلاع رسانی در زمینه برگزاری مسابقات و کارگاه های اموزشی و درسْگفتارها و همچنین ارائه محتوای تئوریک انتقادی نسبت به معماری و شهرسازی به مثابه یک دیسیپلین، از اهداف کلان ولی کوتاه مدت و غالبا تکنیکی کدسرا بوده اند.

قوانین

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه معماری کَدسرا، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کدسرا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. خواهشمندیم قبل از استفاده از مطالب و پروژه های سایت برگه قوانین را مطالعه فرمایید.  

طراحی داخلی خانه با نرم افزار Magic Plan در اندروید

خانه » نرم افزار معماری » طراحی داخلی خانه با نرم افزار Magic Plan در اندروید

طراحی داخلی خانه با نرم افزار Magic Plan در اندروید

برنامه ای بسیار مفید و کاربردی برای مهندسین معماری و عمران که همیشه در حال تهیه نقشه و طراحی می باشند است. شما با استفاده از این برنامه فقط کافی است از فضای داخلی محیط مورد نظر خود عکس برداری نمایید تا نرم افزار پلان محیط را با تمام جزئیات و مشخصات در اختیار شما قرار دهد. نرم افزار Magic Plan با بیش از ۶ میلیون دانلود یکی از پرطرفدارترین برنامه های مهندسی اندروید می باشد. نرم افزاری ایده آل برای عوامل املاک و مستغلات، صنعتگران، آتش نشانی، معماران، بازرسان خانه، طراحان داخلی، کسب و کارهای کوچک و بسیاری دیگر می باشد. این برنامه مفید وکاربردی را از دست ندهید. برای دریافت ودیدن تصاویر با ما همراه باشید.

نرم افزار Magic Plan-www.cadsara.comچند جلسه قبل نرم افزار اندرویدی اتوکد 360 را برایتان معرفی نمودیم. در این جلسه با شما هستیم با معرفی برنامه ای برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه. برنامه MagicPlan نقشه های داخلی طراحی می کند. به این صورت که اندازه و ابعاد اتاق هایتان را گرفته و نقشه پلان را با گرفتن عکس ایجاد می کند. اشیاء، یادداشت و وخصوصیات را می توانید به سادگی اضافه کرده تا پلان طبقات را طراحی نمایید.
بعد از آن می توانید نقشه ای را که طراحی کرده اید بصورت رایگان با هر یک از کاربران MagicPlan به اشتراک گذاشته یا در مقابل دریافت هزینه از آنان، بصورت فرمت های PDF, JPG, PNG, SVG, DXF, CSV در اختیارشان بگذارید و یا اینکه بصورت نقشه تعاملی در اینترنت منتشر بکنید.

magicplan-www.cadsara.com
با برنامه MagicPlan هر کسی می تواند با صرف تنها چند دقیقه، یک نقشه داخلی طراحی کند.
دانلود شده توسط بیش از 7 میلیون کاربر.
برنامه MagicPlan بهترین گزینه برای بنگاه های املاک، استادکاران، کارشناسان بیمه، آتش نشانان، معماران، سرایداران، طراحان داخلی، کسب و کارهای کوچک، مبل فروشان و غیره به شمار می آید.

magicplan-www.cadsara.com3magicplan-www.cadsara.com4نرم افزار Magic Plan اپلیکیشنی است که زمانی نقشه برداران، وجودش را در حد خواب و رویا می دانستند. عملکرد این ابزار نقشه کشی باورنکردنی است: از محیط داخلی ساختمان عکس می گیرد، اندازه ها را تخمین می زند و سپس نقشه دقیقی از محیط را در اختیار کاربر می گذارد.

نکته فوق العاده دیگر در مورد آن دادن خروجی های PDF، JPEG، DXF، PNG، SVG و CSV از نقشه هاست تا بتوانید بعدا در نرم افزارهای حرفه ای نقشه کشی اندکی بیشتر روی جزئیات آن وقت بگذارید. البته برای دسترسی به چنین قابلیتی لازم است اپ را با پرداخت هزینه به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.

نکته دیگر در مورد این اپ پشتیبانی آن از مترهای لیزری واقعی برای اندازه گیری است. اگر یک لیزرمتر را به موبایلتان متصل کنید می توانید با دقت بیشتری از دوربین اندازه در و دیوار و سقف و کف را به نقشه تان وارد کنید.

معماران، فروشندگان مبلمان و لوازم دکوری، طراحان داخلی، مشاورین املاک و … مشتریان اصلی نرم افزار Magic Plan هستند، هر چند که برای انجام کارهای ساده ای مثل تغییر دکوراسیون برای خانه تکانی عید هم می توانید از امکانات این اپ فوق العاده استفاده کنید.

ویژگیهای نرم افزار Magic Plan :

با نرم افزار Magic Plan دیگر نیازی به برنامه های دگر طراحی پلان ندارید.
نیازی به اندازه گیری نیست.
نیازی به طراحی نیست.
نیازی به جابجا کردن اسباب و اثاثیه نیست.
نیازی به تخصص نیست.
بخش ها و امکانات رایگان MagicPlan:
دانلود و استفاده از آن بر روی دستگاه اندرویدی رایگان است. اشتراک گذاری نقشه ها با کاربران دیگر MagicPlan نیز رایگان است.
بخش ها و امکانات غیررایگان MagicPlan:
بعضی از ابزارها غیر فعالند.
دریافت و ذخیره PDF + JPG + PNG + SVG + DXF + CVS + وبسایت تعاملی بر روی دستگاه غیر فعال است.
استفاده تجاری از این برنامه.
روش های خرید MagicPlan:
خرید یک Property Map در هر بار به قیمت 2.99 دلار.

 download
2017-05-08T02:38:11+00:00

ثبت ديدگاه